Jak zdobyć autograf Hugh?

Wielu z Was pyta nas, w jaki sposób zdobyć autograf Hugh. Niestety, sprawa nie jest taka prosta. Najlepszym sprawdzonym sposobem jest "złapanie" Hugh podczas trasy koncertowej, zazwyczaj po koncercie, kiedy zespół kilka chwil spędza z fanami. Drugą opcją jest wysłanie listu do produkcji filmu, który Hugh aktualnie nagrywa, ale takich sytuacji nie ma wiele. Trzecia opcja to wysłanie maila z prośbą o autograf na adres hughlaurie@studiofanmail.com W mailu podajecie swoje dane adresowe i czekacie ok. 2 m-cy. Autograf, który do Was przyjdzie, a przychodzi w 90% wysłanych próśb to niestety preprint na zdjęciu House'a. Zostaje jeszcze opcja nr 4, czyli kontakt przez agencję aktorską, z którą Hugh współpracuje. Poniżej podajemy adres i instrukcję, jak należy przygotować przesyłkę. Oczywiście, nie gwarantujemy, że otrzymacie podpisane zdjęcie zwrotne, ale próbować warto. Kilku osobom się udało, jednak trzeba być bardzo cierpliwym. :)

Adres w UK:
Hugh Laurie
c/o Hamilton Hodell
20 Golden Square
London W1F 9JL
UK 

Adres w USA:
Hugh Laurie
William Morris Endeavor Entertainment
9601 Wilshire Blvd.
3rd Floor
Beverly Hills, CA 90210-5213
USA

Do koperty należy włożyć:
- zdjęcie
- list z prośbą o autograf (oczywiście możecie napisać coś więcej)
- tekturkę, jeśli nie chcecie, by zdjęcie pogięło się w transporcie
- kupon międzynarodowy na znaczki tzw. The International Reply Coupons IRC (dostaniecie go w głównych oddziałach poczty)
- zaadresowaną na siebie kopertę zwrotną

Na koniec, na kopercie, należy dopisać trzy rzeczy:
- DO NOT BEND
- FANMAIL
- swój adres zwrotny (pomimo tego, że nie jest to list polecony, Wasz adres powinien się tam znaleźć - w razie niedostarczenia przesyłki, koperta wróci do Was)

Tak przygotowaną przesyłkę wysyłacie listem zwykłym (NIEpoleconym), priorytetem na ww. (wybrany) adres i czekacie ok. 3 m-cy.
POWODZENIA !! :)

Video Hugh via youtube

Loading...

Translate this page