Koncerty w Polsce 2014

Co to był za piękny czas! Piękne trzy dni pięknego koncertowania, niesamowitej atmosfery i pięknych przeżyć. Kochani Hughmaniści! Dziękujemy za WSZYSTKO! :))) Byliście wspaniali! Koncerty BARDZO udane, niespodzianki dla zespołu TEŻ, publiczność pierwsza klasa, zespół zadowolony i to chyba najważniejsze. Mnóstwo cudownych wspomnień i to... jakich wspomnień!!

fot. Magdalena Muszyńska


Na pierwszym koncercie były kartki "Welcome back <3", miłe uśmiechy od zespołu - od razu zauważyli - a potem poszło głośne acapella You don't know my mind, jak Hugh tylko wziął gitarę do ręki. Zaśpiewaliśmy dwie zwrotki, Hugh podał nam swój mikrofon. :)  A taką miał minę chwilę po...

fot. via ladyxmacbeth insta

Na koniec dodał, że może już nie będzie śpiewał tej piosenki, bo cudownie zrobiliśmy to za niego, ale nie..... jednak dali CZADU!!

fot. Łukasz Gdak www.gloswielkopolski.pl
 Więcej zdjęć z Poznania TUTAJ

Kolejny wieczór w Poznaniu był JESZCZE LEPSZY!! Publiczność bawiła się wspaniale, Hugh dał z siebie wszystko, a zespół zaserwował aż 5 PIOSENEK na bis, a wśród nich m.in. Stegger Lee.

Ostatni koncert odbył się już w Szczecinie, pod gołym niebem i pomimo deszczu, wszystko udało się znakomicie, a nawet lepiej. Było wspólne śpiewanie "Changes", wzruszenie, biało-czerwone różne, podziękowania (m.in. wielki transparent THANK YOU HUGH od Hughmanistów z Łodzi), uśmiech artystów, prezenty, kartki z napisem "STAY HERE", bijący zegar, spotkanie z fanami... CUDOWNY czas !!

fot. ŁUKASZ WĄDOŁOWSKI www.szczecin.gazeta.pl
Więcej zdjęć ze Szczecina TUTAJ


TAK !! Polska publiczność jest NAJLEPSZA !! :D Do dziś czujemy spuchnięte dłonie od klaskania, a nogi potańczyłyby jeszcze trochę. Zdecydowanie za szybko to wszystko minęło. ;)

Plakaty promujące koncert


Piszcie jak było, co czujecie, jesteście zadowoleni...? 
Czekamy na Wasze osobiste wpisy. :)))

Jeśli macie jakieś zdjęcia (z koncertów, z Hugh, z zespołem) i chcielibyście się nimi podzielić z innymi Hughmanistami, przesyłajcie je do nas na mail hughlauriefanclubpl@gmail.com. Opublikujemy je na naszych www!

Video Hugh via youtube

Loading...

Translate this page